БРАВА СО ЗАВРТКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за завртки 50ml. син Лепак за завртки 50ml. син
Анаеробна течна пластика која по стврднувањето сигурно ги зацврстува завртките од одвртување.  ..
855 ден.
без ДДВ: 725 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS