ПОДНИ ДИГАЛКИ КРОКОДИЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Нископрофилна дигалка за возила 3t
Едноставната хидраулична подна дигалка (крокодил) од марката LINCOS со минимална висина од 13,5 cm е..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Нископрофилна дигалка за возило 3t Нископрофилна дигалка за возило 3t
Хидрауличната подна дигалка (крокодил) од брендот LINCOS со минимална висина од 8,5 cm е идеална ала..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS