СЕТОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња
Сет битови со 10mm прифат Сетот содржи: Имбус: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12mm, со 30mm и 75mm должина..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Алат во метална кутија на 3 спрата 85п. Алат во метална кутија на 3 спрата 85п.
1 x 1/2 клуч за крцкало со рачка што не се лизга, рачка за рикверц, брзо ослободување 18 1/2 наса..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет насадни клучеви со крцкалки 1/4, 3/8, 1/2 Сет насадни клучеви со крцкалки 1/4, 3/8, 1/2
Комплет насадни клучеви (касета) со дополнителен алат изработен за колички за работилници со фи..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет насадни клучеви 215п. 1/2, 3/8, 1/4
Куќиштето за алат содржи стакла, комбинирани копчиња, битови, торкс и многу гедора или приклучни клу..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет насадни клучеви 108п. Сет насадни клучеви 108п.
Куќиштето за алат содржи алатки, битови и голем број клучеви од 1/2 и 1/4, изработени од квалит..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет алат 1/4 1/2 3/4 222п. Сет алат 1/4 1/2 3/4 222п.
Крцкалка 1/4 со 72 заби произведена од специфичен  хром молибден челик. Битови про..
13.840 ден.
без ДДВ: 11.729 ден.
Сет бит насаден 1/4 крцкало 72 заби 63п. Сет бит насаден 1/4 крцкало 72 заби 63п.
Насадни клучеви произведени од специфичен хром ванадиум челик. Крцкало 1/4 со 72 заби произв..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 46п. Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 46п.
Крцкалка 1/4 со 72 заби произведена од специфичен  хром молибден челик. Битови про..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 37п.
Сет битови со крцкало 1/4, со механизам од 72 заби, 37 парчиња. Произведено од специјален хром мо..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS