НЕГА НА КОЖА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Екстремна заштита за раце 250ml.
Aquano Protect PLUS особено ефикасно ја заштитува кожата при ракување со супстанции кои не се раство..
613 ден.
без ДДВ: 519 ден.
Лосион за заштита на кожата 1l.
Care Protect ја заштитува кожата при ракување со различни работни материјали како што се лубриканти ..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS