Цвицангла 160mm
  • Цвицангла 160mm
  • Цвицангла 160mm

Цвицангла 160mm

3.219 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 7006160
Достапност: На залиха
Количина:

Со издолжен раб.

Незаменлив дијагонален секач за разновидна употреба.

Висококвалитетен материјал и прецизна изработка за долг работен век.

Прецизни рабови за сечење за мека и тврда жица.

Рабовите за сечење дополнително се стврднати со индукција, цврстина на најсовремените рабови приближно 62 HRC.

Стил на тесна глава за употреба во ограничени области.

Безбедност тестирана со VDE до 1000 волти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS