Цвицангли 160mm
  • Цвицангли 160mm

Цвицангли 160mm

2.341 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 7002160
Достапност: На залиха
Количина:

Со издолжен раб.

Незаменлив дијагонален секач за разновидни употреба.

Висококвалитетен материјал и прецизна изработка за долг работен век.

Прецизни рабови за сечење за мека и тврда жица.

Рабовите за сечење дополнително се стврднати со индукција, цврстина на најсовремените рабови приближно 62 HRC.

Стил на тесна глава за употреба во ограничени области.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS