Клешти за кабел папучи 230mm
  • Клешти за кабел папучи 230mm

Клешти за кабел папучи 230mm

2.487 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 9721215B
Достапност: На залиха
Количина:

Со навојни отвори за сечење бакарни и месинг завртки со навој M 2,6 / M 3 / M 3,5 / M 4 и M 5.

Завршен спој за поголема стабилност и рамномерно движење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS