Моторцангла 180mm
  • Моторцангла 180mm
  • Моторцангла 180mm

Моторцангла 180mm

1.902 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 0302180
Достапност: На залиха
Количина:

Со зони за фаќање за рамен и кружен материјал, погоден за секакви употреба.

Со рабови за сечење за мека и тврда жица.

Долги рабови за сечење за подебели кабли.

Рабовите за сечење дополнително се зацврстуваат со индукција, со најсовремена цврстина на рабовите приближно 60 HRC.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS