Моторцангла 180mm
  • Моторцангла 180mm
  • Моторцангла 180mm
  • Моторцангла 180mm

Моторцангла 180mm

2.780 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 0306180
Достапност: На залиха
Количина:

Со зони за фаќање за рамен и кружен материјал, погоден за секакви употреба.

Со рабови за сечење за мека и тврда жица.

Долги рабови за сечење за подебели кабли.

Рабовите за сечење дополнително се стврднати со индукција, цврстина на најсовремените рабови приближно 60 HRC.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS