Осигурачи 100А мега
  • Осигурачи 100А мега

Осигурачи 100А мега

265 ден.
Производител: NORMFEST
Шифра на производ: 3731-9-100
Достапност: На залиха
Количина:

Осигурувач за завртки Мега.

  • Боја жолта.
  • Верзија: 100А.
  • Ширина: 67,3 +/-0,3 mm.
  • Висина: 16,3 +/-0,2 mm.
  • Растојание на дупките: 51mm.

зелена         125А

црвено         150А

бело             175А

сина боја      200А

кафеава       225А

розова          250А

сиво              300А

 

 

 

 

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS