Отстранувач на корозија Oxim Protect
  • Отстранувач на корозија Oxim Protect

Отстранувач на корозија Oxim Protect

377 ден.
Производител: NORMFEST
Шифра на производ: 2894-444-1
Достапност: На залиха
Количина:

Oxim Protect ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, земјоделски и градежни машини, агрегати и уреди за неколку минути. 

  • Да се користи против 'рѓа, чкрипење и шумови.
  • Спречува понатамошно рѓосување.
  • Отпорност на температура од -20°C до +250°C.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS