Папагалка 250mm
  • Папагалка 250mm
  • Папагалка 250mm

Папагалка 250mm

2.442 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 8701250
Достапност: На залиха
Количина:

Притиснете го копчето за прилагодување на работното парче.
Фино прилагодување за оптимално прилагодување на различни големини на работните парчиња и удобна ширина на рачката.
Самозаклучување на цевките и навртките: не се лизга на работното парче и потребна е мала рачна сила.
Површини за фаќање со специјални стврднати заби, тврдост на забите прибл. 61 HRC: висока отпорност на абење и стабилно држење.
Дизајн на кутии за поврзување за висока стабилност поради двоен водич.
Сигурно фаќање на завртката на шарката: нема ненамерно поместување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS