Папагалка 400mm
  • Папагалка 400mm

Папагалка 400mm

5.920 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 8701400
Достапност: На залиха
Количина:

Поголем капацитет за фаќање, но многу помала тежина од споредливите клучеви за цевки.

Брзо прилагодување на копче директно на работното парче, без ненамерно лизгање на спојницата.

Фино прилагодување за оптимално прилагодување на различни големини на работните парчиња и удобна ширина на рачката.

Самозаклучување на цевките и навртките: не се лизга на работното парче и потребна е мала рачна сила.

Површини за фаќање со специјални стврднати заби, цврстина на забите еприближно 61 HRC: висока отпорност на абење и стабилно држење.

Дизајн на кутии за поврзување за висока стабилност поради двоен водич.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS