Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња
  • Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња

Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња

2.499 ден.
Производител: FORCE
Шифра на производ: 014401
Достапност: На залиха
Количина:

Сет битови со 10mm прифат

Сетот содржи:

Имбус: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12mm, со 30mm и 75mm должина

TORX: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55, со 30mm и 75mm должина

12 аголен профил: M5, M6, M8, M10, M12, со 30mm и 75mm должина

Вкупно 40 парчиња,

Во метална кутија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS