Шпицангла 160mm
  • Шпицангла 160mm

Шпицангла 160mm

2.194 ден.
Производител: KNIPEX
Шифра на производ: 2500160
Достапност: На залиха
Количина:

Погоден за пофино фаќање и работа со сечење.

Полуокругли, долги, заострени вилици.

Преклопени површини за фаќање.

Со рабови за сечење на мека, средно-тврда и тврда жица.

Рабовите за сечење дополнително се стврднати со индукција, цврстина на најсовремените рабови приближно 61 HRC.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS